top of page

לקוחות ממליצים

לשלומי הגעתי דרך המלצתו החמה של האדריכל שלי שמעון בן-ישי.

את תהליך הבנייה, עוד בשלבי התכנון, התחלתי עם שלומי וכבר בתחילת הדרך , עוד לפני שהתחלנו את בניית השלד שלומי זיהה בזבוז בתכנון של הקונסטרוקטור וחסך לי עשרות אלפי שקלים מול קבלן השלד.

בנוסף, בכל שלבי הבנייה, שלומי תמיד עזר לי למצוא בעלי מקצוע ברמה גבוהה מאוד ובמחירים סבירים.

מעבר לליווי של שלומי כמפקח בנייה, לשלומי יש המון ידע מקצועי ומדבר בשפה של כל בעלי המקצוע, ברגע שהם מבינים שיש מולם אדם שמבין, הם מבצעים עבודה טובה יותר. מעבר לך שלומי יורד לפרטים הקטנים ביותר ולא מתפשר על איכות העבודה ודיוקה.

כל בעל מקצוע שאמור לבצע את העבודה, מתחיל את העבודה רק לאחר הסכם חתום עם מפרט עבודות ותשלומים בהתאם להתקדמות העבודה.

שלומי עזר לנו בכל שלבי הבניה גם ברמת העיצוב של הבית, העצות שנתן היו אובייקטיביות והגיוניות.

אחד הדברים החשובים ביותר בפיקוח זה התאום בין כל בעלי המקצוע ושלומי יודע לעשות את זה בצורה מושלמת ושומר על הבית כאילו זה הבית שלו.

 

בנימה אישית: מקצועי, נעים לעבוד איתו, זמין, עצמאי ולוקח על עצמו את כל התאומים ואחריות הבניה

לסיכום:

אחד הדברים הטובים ביותר שהחלטתי בתהליך הבניה זה לקחת מפקח בניה.

תרומתו של שלומי לכל תהליך הבניה הולמת את המחיר.

  

בברכה, אלי שלום

רחוב נחל הבשור 1, מועצה אזורית גן רווה

בית משפחת בר לבב גדנ"ע – 19 , רמת החייל תל אביב
כשהתחלנו את ההכנות לתהליך הבניה, קיבלנו כמה המלצות ונפגשנו עם כמה מפקחים. מיד כשנפגשנו עם שלומי, ידענו שהוא האיש הנכון.
ביתנו ממוקם ברמת החייל בתל אביב, בפינת רחוב עם מגבלות קשות של גישה למגרש. בנוסף, מידבתחילת הפרויקט נתקלנו באתגרים לא צפויים כגון הבית הצמוד אלינו שהתברר שנמצא על חלק מהשטח שלנו, מתנ"ס ציבורי סמוך שהתברר שנבנה ללא כל ביסוס ועוד. בתהליך הבניה ישנן המון הפתעות. שלומי ניחן בשילוב של מקצועיות גבוהה ויצירתיות שעזרה לנו בכל שלב ושלב להבין מהר את כל האפשרויות שלפנינו ולבצע החלטות מושכלות ומהירות. הוא תמיד מגיע עם פתרונות יצירתיים וגישה חיובית ולאמסתפק בדרך הקצרה שמשמעותה פעמים רבות פשרה. לאורך כל שנת הבנייה הרגשנו שיש על מי – לסמוך. שלומי איש ישר ואמין, מקצועי ויצירתי.


לסיכום, מפקח הבניה הוא לדעתי הדמות החשובה ביותר בתהליך הבניה. הוא צריך להיות אדם שאפשר לסמוך עליו ללא עוררין, ישר, מקצועי, יצירתי ולא פחות חשוב חיובי (במיוחד ברגעים היותר מאתגרים - בתהליך). שלומי מגלם בעצמו כל תכונות אלו. ולכן בנוסף לכך שאנחנו מאוד מרוצים ושמחים בביתנו החדש, למדנו להכיר אדם מקסים, מלח הארץ.


אנו ממליצים על שלומי בלב שלם. כל מי שיעבוד אתו ימצא בו שותף אמיתי לתהליך.
תודה על הכל, אופיר וענבל בר לבב​

במהלך שנת 2102 התחלתי הליך בניית ביתי שבמושב משמר השבעה.
בתחילת הפרויקט לא הבאתי בחשבון את הצורך במפקח בנייה. לאחר התייעצות עם חברים מנוסים, הוסבר לי שאין עוררין על כך שמפקח בנייה הוא בעל תפקיד חשוב ויעיל ביותר במהלך פרויקט מסוג זה, מאחר שהידע בתחום הבנייה, חומרי הגלם, שיטה ודרך הבנייה לוקה בחסר. חודש לפני התחלת הפרויקט בפועל, נערכה היכרות ביני לבין שלומי דהן. חשוב לציין שמהרגע הראשון הבנתי שאני עומד מול אדם משכמו למעלה. אדם מסודר ואינטליגנטי, איש ישר ואמין כאשר המעלה הכי חשובה היא מקצועיותו הבולטת. בתוך פרק זמן של שנה, ביתי עמד על תילו, בדיוק כפי שהובטח לי, דבר שלא היה פשוט כשלעצמו בהתחשב בעובדה שמדובר בפרויקט מורכב שרוב הנדרש לביצועו נרכש בחו"ל ולא היה זמין. ביתי בן שלוש קומות ובו בריכת שחייה, ג'קוזי, חדר כושר, חדר סנוקר, סאונה, חדרי שינה, חדרי אירוח וכמובן, חצר גדולה ומאובזרת. חשוב לי לציין כי בזכות יכולותיו של שלומי לארגן ולסדר ביורוקרטיה באופן יעיל וחיוני, קבל טופס 4 התרחשה במהירות וללא כל קשיים. שלומי דאג להגיש את כל הניירת ארוזה בצורה נפלאה שלבטח הועילה בזירוז התהליך. לסיכום, אני אישית המלצתי על שלומי כאיש מקצוע אמין ואיכותי לארבעה מחברי שהזדקקו לשירותיו, וכולם מרוצים עד אין סוף. שלוש שנים עבור מאז פרויקט בניית ביתי הסתיים ועד עצם היום הזה אני עדיין נעזר בו בכל עניין בתחומו, והא מצדו כמובן, עוזר ברוחב לב וללא תמורה.

גולן ריף​

bottom of page